X
تبلیغات
رایتل

دلایل استفاده از پیامک در هر بیزینس

چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 13:25

یک چیز بخصوص و منحصربفردی تبلیغات اینترنتی ودربارۀ بازاریابی پیامکی وجود دارد که مقاومت در برابر استفاده از آن را از میان بر می دارد. می توان گفت ما انسان های امروزی نمی توانیم در برابر این ابزار ارتباطی مقاومت کنیم. برای ما کسانی که از پیامک استفاده می کنیم، 
ادامه مطلب ...

استفاده از سامانه پیامک برای رستوران ، کافه و کافی شاپ

چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 13:18

ما در ملی پیامک عاشق همکاری با کسب و کارهای کوچک هستیم، به خصوص رستوران ها، فست فود ها و کافی شاپ ها. در واقع، همین کسب و کار های کوچک، تعداد بسیار زیادی از مشتریان پنل اس ام اس ملی پیامک را تشکیل می دهند که هر روزه با ارسال  پیامک سعی می کنند مشتریان را به استفاده از سرویس  ها و امکاناتشان دعوت کنند تا بتوانند میزان سود حاصل از فروش خود را افزایش دهند. 
ادامه مطلب ...

استفاده از سامانه پیامک برای کسب وکارهای اینترنتی چه نتیجه ای دارد

چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 13:04

استفاده از سامانه پیام کوتاه فرصت های بسیاری را برای تجارت های مختلف به وجود آورده  است. 
ادامه مطلب ...

چه نوع پیامکی برای مشترکان خبرنامه پیامکی ارسال کنیم

چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 13:03

هر روزه تعداد بسیاری جمله “من می خواهم در تجارت خود از بازاریابی پیامکی استفاده  کنم. اما، باید چه  پیامکی به مشتریان خود ارسال کنم؟” را از ما می پرسند. پس اصلاً نگران نباشید. شما تنها فردی نیستید که چنین احساسی دارد. 
ادامه مطلب ...

هنگام خرید پنل اس ام اس به این نکات توجه کنید

سه‌شنبه 28 دی 1395 ساعت 17:23

امروزه ارائه خدمات پیامکی به یکی از الزامات شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارها تبدیل شده است. در حال حاضر بیشتر سازمان ها، بانک ها، دفاتر ثبت، آژانس های هواپیمایی، فروشگاه‌های اینترنتی و تقریباً بیشتر کسب و کارها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کاهش هزینه های خود اقدام به خرید پنل اس ام اس می کنند. 
ادامه مطلب ...

( تعداد کل: 14 )
   1       2       3    >>